Przejdź do treści

Międzynarodowy przewóz zmarłych w Katowicach - Transport zwłok z zagranicy

Zakład Pogrzebowy „Piotr" zajmuje się transportem krajowym oraz zagranicznym zmarłych. Gwarantujemy profesjonalny oraz korzystny cenowo, całodobowy transport zwłok. Dbamy o to, aby wszystko odbywało się z należytym szacunkiem i godnością. Zlecając nam taką usługę, darzą nas Państwo dużą odpowiedzialnością. My, jako zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem, możemy ze swojej strony obiecać, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Kiedy nasi Klienci przygotowują się do pogrzebu kogoś bliskiego, potrzebują jak najwięcej spokoju, aby spróbować pogodzić się z sytuacją i skupić się na odpowiednim pożegnaniu tej osoby. My zajmujemy się wszelkimi sprawami organizacyjnymi – transportem zmarłego, obsługą konduktu żałobnego i całej uroczystości pogrzebowej. Szczegółowych informacji związanych z transportem zmarłych udzielimy Państwu bezpośrednio. W razie jakichkolwiek pytań związanych z transportem zmarłych, prosimy o kontakt. My oraz nasze karawany pogrzebowe jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.


    firmapogrzebowa piotr


firmapogrzebowa piotr firmapogrzebowa piotr firmapogrzebowa piotr firmapogrzebowa piotr firmapogrzebowa piotr firmapogrzebowa piotr firmapogrzebowa piotr firmapogrzebowa piotr
firmapogrzebowa piotr
firmapogrzebowa piotr
Wróć do spisu treści